KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16484327
nr 1648 4327
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, omkring 1900, Bergssjö. Olja på pannå, 25x35 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 20:12:33
300 kr
350 kr
400 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)